Web sayfama geldiğiniz için teşekkür ederim. Umarım yazdıklarımı beğenirsiniz.
face.jpg
Subscribe and receive latest news
Or use this RSS feed

Sections

İçimdeki araba aşkı yüzünden 3 senelik sevgilimi terk ettim. Bunu kimselere anlatamadım ilk defa bu sitede sizlerle paylaşıyorum.
Çok sevdiğim bir kız arkadaşım vardı. Şuan 19 yaşındayım arkadaşımla ise 16 yaşında tanışmıştık. Bundan 3 sene önce Türkiye'de internet cafelerin yeni yeni yaygınlaştığı ve her eve bilgisayarın girdiği zamanlardı.

O zamanlar benim küçük bir motorsikletim vardı. Bir de aklımda olan o yeşil araba. Hep bir yeşil arabam olsun istemiştim. Yaprak gibi, yeşil elma gibi yemyeşil.. Yeşil rengini çok seviyorum. Koç burcuyum ama bunun burçla alakası olduğunu düşünmüyorum. O seneler de arabalar ile ilgileniyordum. Otomobil dünyasındaki haberleri sürekli güncel olarak takip ediyordum. Bayii'lerde bulunan bütün araba dergilerini alıyordum. Sınavlarıma çalışsaydım o kitapları okuyana kadar şuan okulun en iyi öğrencisi olacağımı düşünüyordum.

İşte hayat böyle giderken, ben bilgisayar'a takılmaya başladım. Evimde bilgisayar vardı ve internet buluyordu. Ben sadece araba forum'larında dolaşmak için bilgisayarı kullanıyordum. Bir gün bir foruma denk geldim. Araba ile ilgili bir içerik vardı ve içeriği okuyabilmem için üye olmam gerekiyordu. Hemen üye olmak için kayıt sayfasına gittim. Yalandan bilgileri girdim ve siteye üye oldum. O gözükmeyen içeriği görme şansım oldu. Sonra sitenin tasarımı hoşuma gitti, genel bir siteydi ama araba sektörüyle ilgili bir çok haber vardı.. Onlardan bilgim olan bir kaç konuya yorum yapma gereği duydum. Daha sonra sitede bulunan "tanışalım" bölümüne bir konu açtım. Arabalar ile ilgilendiğimi söyledim ve İstanbul'da yaşadığımı belirttim. Yarım saat sonra 9-10 kişinin hoşgeldin dediğini görmüştüm. Çoğu da kızlardan oluşuyordu. Bir an nereye geldim ben dedim.

Bir kaç kız ile doğrudan muhabbet etme şansım vardı. Çocukluk işte bu konuşma 6-7 gün sürdü. Sanki bir bağımlılık hissettim, evet o kadar kısa sürede oldu. Onla telefonla konuşmak için telefon numarasını aldım. Anladım ki o da benden hoşlanıyordu. Yoksa internetten tanıştığı bir çocuğa numarasını verirmiydi ki?

Telefonda muhabbet etme şansımız oldu. Ona araba'lara karşı olan ilgimden bahsettim o ise bana kendisinin babasının otomotiv sektöründe bir firmasının sahip olduğunu, kendisinin ise araba oyunları oynamaktan büyük zevk aldığını söylemişti. Bu şekilde muhabbetler devam etti ve telefonu kapattım.

Kapattıktan sonra çok mutlu oldum, geçen hafta araba ile ilgili muhabbet ederken. Bana bir soru yöneltti.

- Araba'ları mı daha çok seviyorsun yoksa beni mi?
Ben biraz sustum, beni otomobil'lerden uzaklaştırmak için çaba sarf ediyordu. Hiç hoşuma gitmedi. Beni öyle kabullenmeliydi. O zaman nasıl davrandıysam düşünemiyorum.

- Araba'ları daha çok seviyorum dedim ve telefonu suratına kapattım.

Şimdi çok üzgünüm, çünkü onu çok seviyordum. Bunu ona tekrar söyleyemedim. Buradan sizlere açıklıyorum.

Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.
Send anonymously or enter name
Please retype the anti-spam code "7138"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
thank a lot for your site it helps a lot.

my web blog :: ultrasound technicians
With thanks for sharing your well put together webpage.My blog post radiology technician schools
thank a lot for your site it assists a great deal.

Here is my web page; bathroom remodeling ideas
What's up, great website you have got in here.

Have a look at my website; http://livedemo.installatron.com/
extefarankerm xaikalitag woolleymn http://uillumaror.com - iziananatt Moolvevetle http://gusannghor.com extignmaina
demasemiain@gmail.com
extefarankerm xaikalitag woolleymn http://uillumaror.com - iziananatt Moolvevetle http://gusannghor.com extignmaina
http://cahc.net/medication-adherence-policy-campaign-cost-savings-and-medication-adherence/ - levaquin 500 mg generic
levaquin 400 mg
http://cahc.net/medication-adherence-policy-campaign-cost-savings-and-medication-adherence/ levaquin 500 mg uti
chakckooma@hotmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one